כמנהל הכללי, ובשל הרקע האישי והמקצועי שלו, סימור שטרן נמצא בעמדה ייחודית למתן שירותים בהשבחה וניהול נכסי הנדל"ן של המשקיע הישראלי, הנתמכת בידי רשימה ארוכה של כישורים, תעודות וניסיון.

סימור שטרן


כמשקיע מנוסה, מר שטרן עבד עם מנהלי כספים בכירים וכן ניהל בהצלחה יתרה את תיק ההשקעות הפרטי שלו.
הכספים המופקדים בידי GTAim Associates, יתנהלו בתבונה בהתאם למטרות המשקיע, וזאת במטרה להשיג תשואה אופטימלית.

מר שטרן הינו בעל מוניטין ללא דופי וללא רבב בכל מקום בו היה מעורב באופן מקצועי, עסקי ואישי, ובכל התפקידים המפורטים לעיל.
בהתאם לכך, לחברת GTAim Associates רמה גבוהה של מחויבות ואחריות כלפי לקוחותיה וכלפי המטלות והמשימות העומדות בפניה, וכל זאת בגיבוי המלצות מעולות.


ניסיון עבודה


מר שטרן הינו אדריכל במקצועו, בעל נסיון רב בקנדה, בארצות הברית ובישראל, כמנהל פרוייקטים וכבעל חברה פרטית לאדריכלות.
GTAim Associates מודעת לחשיבות הבנת צרכיו של הלקוח ומטרותיו, וערה לעניינים הקשורים לשימוש היעיל והטוב ביותר של הנכס במסגרת חוקי התכנון והבנייה, ובכל הנוגע לשיקולי מיקום, תכנון, בנייה, שיפוץ, שיקום, תכניות עבודה, תקצוב, בקרת איכות, ותאום עם מהנדסים, יועצי תכנון, קבלנים וספקים.

מר שטרן הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב.
GTAim Associates בקיאה בשפה המשפטית ובתקשורת עם עורכי דין, הכוללת הכרות והבנה רחבה הנוגעות לפרשנות וניהול חוזים, וכן בעניינים הנוגעים לדיני מס, תאגידים, קניין ומינהל.

כקבלן כללי מורשה וכנציג בעלי מגרשים, מר שטרן ניהל את הבנייה, השיווק והמכירות של מעל 100 יחידות דיור ומבנים נלווים בפלורידה.
GTAim Associates מציעה ניסיון מעשי בתחום הבנייה, הכולל עבודה עם בעלי מלאכה וספקים, הכנת תקציבים, וזאת בנוסף ליישום מוצלח של מיומנויות שיווק ומכירות.

סימור שטרן

מר שטרן הינו סגן-נשיא ובעל מניות עיקרי של .Devmore Holdings Inc, חברת נדל"ן קנדית וותיקה, אשר הוקמה לפני מעל ל-35 שנה והמעורבת לאורך השנים ברכישה, בניה, השבחה, ניהול ומכירה ברווח של מספר רב של בתי מגורים, נכסים מסחריים, נכסים תעשייתיים וקרקעות בקנדה ובארצות הברית.
כתוצאה מכך, יש בידי GTAim Associates את המשאבים לנהל ניתוחי עלות-תועלת, לבחון הצעות רכישה ומכירה לכל סוג של נכס, וכן לקבל תמיכה בכל הנוגע לניהול והשכרה של נכסים ויחידות דיור.

מר שטרן הינו אזרח קנדי, נולד וגדל בקנדה, והתחנך בה בבתי ספר יהודים במשך כל שנות ילדותיו ונעוריו. במשך 10 שנים חי בארצות הברית, וכן חי מעל 20 שנה בישראל.
למנכ"ל GTAim Associates הכרות קרובה עם הערכים התרבותיים והעסקיים, הן בארץ ובחו"ל, וכן הוא בעל שליטה מלאה ורהוטה בשפות העברית והאנגלית.